Hledáme enterprise architekty a business analytiky schopné v daném tématu uřídit i spolupracující subjekty a komunikovat s různými rozhodovacími úrovněmi – od managementu, bezpečnostních a ICT ředitelů a IT administrátorů až ke koncovým uživatelům. Náplň práce bude různorodá, protože naši zákazníci jsou jak malé a střední firmy, tak státní správa, města, neziskové organizace nebo třeba nemocnice. Poskytujeme jim konzultace v oblasti IT infrastruktury, návrhů nových řešení na míru a jejich technické realizace až do úroveň návrhů enterprise architektur nových IS.

Nejsme specialisté na konkrétní technologie – obecně spíše hledáme naplnění funkčních potřeb zákazníků, než abychom jim vnucovali nějaké konkrétní řešení. Nejčastěji tvoříme architekturu jako zadání pro budoucí dodávku – nejsme vývojáři. Výhodou je znalost požadavků na tvorbu čtyřvrstvé enterprise architektury podle požadavků OHA MV ČR a sdílených služeb v oblasti eGovernmentu.

Do firmy potřebujeme kolegu, který rozumí aspoň trochu všemu, o čem píšeme výše, ale podstatné je, aby měl chuť se učit, byl inovativní a kreativní s vysokou úrovní sebeřízení a rychlou orientací v nejrůznější problematice.

Důležité pro nás je, aby to byl normální člověk. Člověk, který se bojí promluvit s kolegou nebo zákazníkem a včas říct, že je něco problém nebo že něco neumí, je pro nás nepoužitelný.

Co můžeme případným zájemcům nabídnout? V první řadě jsme lidi – lidští, normální, inteligentní a máme svou práci rádi. Smyslem naší práce je, že k něčemu je, má nějaký výsledek, někam směřuje, někomu pomůže… Alespoň většinou. Rozhodně je to ale práce pestrá, ve které není čas na nudu. V neposlední řadě taky rozumná pracovní doba a to i rozumně flexibilní. A pak samozřejmě standardní benefity jako stravenky, telefon, počítač a týden dovolené navíc. Nebráníme se ale ani volnější spolupráci s kolegou s vlastním IČO na konkrétních projektech.

Datum  nástupu: ihned

Pracoviště: Sídlo a kanceláře máme v Praze, ale k zákazníkům jezdíme po celé ČR.

V případě zájmu nám napište.