Korporátní event

Equica nabízí vyprojektování, uřízení a případně i produkci firemní sportovní akce, tedy korporátní event. Může se jednat o sportovní závod jednotlivců pro zaměstnance, partnery a veřejnost, stejně tak lze vymyslet teambuilding na klíč. Takový závod je pak vhodné vyprojektovat jako týmový, aby se do něho mohli zapojit a uplatnit všichni, bez ohledu na sportovní výkonnost.  Existuje velká spousta míst, kde se taková akce dá uspořádat, sami máte jistě dobrý nápad. Pokud byste zvažovali skutečně mimořádné místo, které skloubí jak profesionální zázemí pro obvyklé korporátní eventy, tak pro sport tak si od nás nechtte nabídbout akci v novém komplexu na břehu Dunaje X-BIONIC® SPHERE ve sovenském Šamoríně. Equica a.s. má mandát nabízet služby tohoto střediska v ČR.

Firemní sportovní akce

Chcete svůj korporátní event v nějakém supr místě? Firemní sportovní akce, nebo třeba teambuilding na klíč připravíme kousek za Prahou, nebo na Sibiři:-)

Spolu s vámi připravíme varianty projekce takové akce,  která vám a vašim zaměstnancům, partnerům a klientům bude nejlépe vyhovovat. Lze ji pojmout velmi jednoduše standardně jako například běžecký víkend, kde se skombinují závody pro děti a dospělé, vedle toho je vhodné zařadit i pěší výšlap. Pro náročnější je pak možné uspořádat cyklistický závod, který může mít varianty na kole horském, silníčiním a také na elektrokole.  Velmi oblíbené jsou firemní sportovní akce multisportovní. lze zvolit buď profesionální pojetí například triatlonu, nebo třeba jen kombinaci plavání a běhu s přestávkou.

Teambuilding na klíč

Zcela nedostižné z pohledu dlouhodobé motivace lidí, firemní soudržnosti jsou akce pro týmy, tedy teambuilding na klíč. Podle charakteru firmy, výrobků či služeb vymyslíme takový formát, který přesně osloví vaše zaměstnance, partnery a klienty. Skvělé jsou adventure expediční závody týmů, které jsou složené jak z fyzicky schopných jedinců, tak z jedinců vybavených znalostně. Před týmy pak stojí ukol v několika na sebe navazujících disciplínách, které jsou od sevbe oddělené znalostními úkoly. Takový formát akce si bleskově vydobyde velkou pozornost zaměstnanců, startovní listina se rychle naplní a průběh akce bude mít na lidi dalekosáhlý efekt po dobu celého dalšího roku, dokud nebudou znovu na startu dalšího ročníku. Na webu vaší firmy bude publikovaná jak startovní listina, tak živé live výsledky a GPS tracking.

Projektový přístup = garance profesionality

Equica garantuje profesionální projektové pojetí pro váš korporátní event. Vyhotovíme dokumentaci, kde budou definovány cíle akce, její stavební kameny, soubor činností / procesů, zodpovědnosti, milníky. S ohledem na rozsah a pojetí akce. Tento dokument pak bude uceleně popisovat o co se jedná a může posloužit jako první krok pro poradu vedení, aby se záměr uspořádat teambuilding na klíč nebo firemní sportovní akce schvália. Dále pak pro vás zajistíme výběr produkční firmy, místa, veškerá povolení a tak podobně. K projektu přistoupíme jako ke každému jinému většímu projektu, kterých jsme řídili nespočet. Naší výhodou je specializace jak na informační služuby a technologie, tak na problematiku sportu.

Marketingové a organizační výhody

Pro informační podporu akce společně využijeme českou unikátní technologii Orgsu.com, která vám umožní mít trvalý přehled o přihláškách, pokud budete chtít můžete si databázi přihlášených spravovat sami a dokonce i sami můžete vybírat učastnické poplatky – startovné na váš bankovní účet. Veškerý internetový provoz, který váš korporátní event vygenereuje bude na webu, který určíte. Jedná se o čas návštěvníků, strávený při seznamování se s akcí, při přihlašování se, při kontrole startovních listin a pak také sledování live výsledků průběhu závodu nebo pohybu závodníků či týmů na mapě. To vše je doplněno integrovaným email marketingem, takže o veškeré informační služby bude skvěle postaráno.