Speciální služby

V patičkách našich emailů čtete Equica – 20 let. Ano, po tu dobu již stojíme na hlavě s vámi… Díky za to jak vám klientům, tak managementu a zaměstnancům firmy. A pojďme k tomu co nadpis předesílá: speciální služby. Možná by bylo lepší napsat služby výjimečné, nebo méně obvyklé… Za těch 20+ let jsme toho hodně zažili, což nám dává jak to dobré v oblasti znalostí a zkušeností, tak napišme i to horší, co nám dalo pěknou dávku zkušeností.

Nyní máte možnost pročíst si naši ofiko nabídku specialit, které mají jedno společné: nejsou to obvyklosti, které by si každý kupoval každý den. Pokud se vám něco z toho zamlouvá, tak jsme tady to projednat, vymyslet k tomu detaily a pak vám to férově nabídnout:

  • Uplatňování práv akcionářů, majitelů firem. Jak citlivě, ale jasně uřídit ředitele firmy, která vám patří. A nebo jen audit procesů řízení vaší firmy. Detaily jsou uvedeny zde.
  • Matematický model složitého a velkého souboru procesů. Čím větší a složitější, tím lépe. Model bude poctivě stát na souboru diferenciálních rovnic a bude bilancovat vybrané veličiny. S modely, kde se v grafice hraje s kostičkami procesů nepracujeme.
  • Prověření organizace a řízení firmy: pohovoříme s vašimi zaměstnanci, popíšeme v jakém stavu je podle nás řízení a organizace firmy. Navrhneme něco opatření tam, kde shledáme rizika. Zájemcům pošleme metodiku práce a uvidíte, že to vaše lidi nijak zvlášť nezatíží.
  • Wellbeing vašich zaměstnanců sedavých profesí. Spolu s vaším HR připravíme program pro zaměstnance aby byli zdravější, veselejší a výkonnější v práci i doma: pravidelný pohyb venku je to, co stačí ke štěstí většiny z nás. Máme k tomu vyvinutou technologii, která posílí váš web nebo intranet, vaši zaměstnanci budou nadšeni.
  • Váš korporátní event: Spolu s vámi vymyslíme, připravíme a uřídíme jak sportovní, tak jiný „event“ – událost, která bude jak pro lidi dovnitř, pro vaše partnery tak PR/Marketingově pro vaše okolí, pro klienty. Může to být závod v běhu a nejen pro výkonnostní běžce, ale vymyslíme to tak, aby šanci měli i ti fyzicky slabší:-)
  • Startup akcelerátor. Pomůžeme vám přihlásit váš projekt/téma/firmu do některého ze světových startupových akcelerátorů. Podle toho v jaké fázi se vaše téma nachází vyrobíme potřebné materiály a přihlásíme vás. Po nějakou dobu vás můžeme v jednáních s prostředníky a investory zastupovat, to se pak domluvíme.
  • Váš business v Jižní Africe. FYI, tato nádherná země se skvělými lidmi je již z dob misionářů jak češtinou, tak moravskou architekturou zasažena. A protože to je můj „druhý domov“, tak si tam už troufám/e lecos zařídit. A na jihu hojně užívaná zkratka TSA (This Is Africa) výmluvně vyjadřuje, že něco v Africe zařídit fakt není jen tak.
  • Audit řízení vašeho projektu. Máte-li velký projekt, na kterém vám záleží, tak jsme připraveni vyhrnout rukávy a podívat se jak je projekt řízen. Jak má definované cíle, procesy, milníky, zdroje, rizika, reporting, financování atd. Více k metodice řízení projektu čtěte zde.
  • Chcete nový provoz na vašem webu? Chcete umět prodávat registrace na závody a jiné zboží/služby pro vás nebo pro pořadatele závodů, sérií? Pak vám zajistíme implementaci technologie Orgsu.com, která z vašeho webu vytvoří místo, kde se budou registrovat závodníci, budou zde sledovat startovní a výsledkové listiny. Pokud sponzorujete nějaký závod, pak byte měli vytěžit jeho marketingový dopad na max.

Pamětníci si pamatují různé zajímavosti, které jsme připravili: Plesy v Lucerně „stojíme na hlavě“, projekt Čištění břehů přehrady Orlík, Matematické modelování chlazení povrchu Země s následnou konferencí nebo řízení České triatlonové asociace. A nechci a nemůžu zapomenout na projekt, dík kterému Equica vznikla: Internet do škol, který jsme měli tu čest řídit: nastavit procesy, metriky, projektový tým a veškerou logistiku tak, aby se zasíťovalo, k internetu připojilo, vybavilo a vyškolilo 3500 škol za pár měsíců.

Služby Equica a.s. jsou formovány významem Lenard-johnsonova potenciálu, který m.j. definuje rovnovážný stav, v bodu nejnižší energie systému. Ten je původem jak názvu Equilibrium, tak loga firmy.  A rovnováha je to, k čemu spolu s vámi směřujeme. Dosáhnout a být rovnováze nebývá sexy ani marketingově silné. Je to ale dlouhodobě udržitelné a stabilní, což leckdy stačí 🙂. Tato profilová filosofie je vetknutá i do naší metodiky, se kterou přistupujeme jak k řízení, tak k auditu projektů: EPMS.

Pod stránkou „Speciálních služeb“ a většinou zde uvedených odkazů jsem podepsaný já, Jaromír Miras Horák. Equicu jsem s filosofií rovnováhy vymyslel a založil tu pro vás také v našich službám ohlídám.