Dotace z fondů EU

Společnost Equica, a.s. se v rámci poskytovaných poradenských služeb zaměřuje i na poradenství v oblasti čerpání finančních prostředků z národních zdrojů, Evropských strukturálních a investičních fondů a dalších dotačních zdrojů (např. komunitární programy EU, EHP a Norské fondy).

NEVÍTE KUDY KAM V DOTACÍCH?  Poradíme jak na to!

Equica, a.s. nabízí v rámci EU poradenství zejména následující služby:

Problematika získání a čerpání finanční podpory není jednoduchou záležitostí – orientace v této oblasti je mnohdy bez určitých zkušeností velmi obtížná. Projektoví manažeři společnosti Equica, a.s. vám pomohou se rychle a úspěšně zorientovat v dotačních možnostech a poskytnou vám komplexní podporu a servis procesu získání a čerpání finanční podpory s ohledem na vaše potřeby, schopnosti a možnosti.

Cílem společnosti Equica, a.s. v rámci dotačního poradenství je zajistit klientovi nejvyšší možnou úsporu všech zdrojů projektu, a to zejména zdrojů finančních.

V případě zájmu o nabízené služby nás, prosím, kontaktujte na obchod@equica.cz.  Využijte našich zkušeností…

Přehled aktuálních dotací                                                                     Ukázat přehled aktuálních  dotacíUkázat přehled dotací

Ukázat reference z oblasti dotací                                                                         Ukázat referenceUkázat reference