Stojíme na hlavě

Když se projektový manažer postaví na hlavu, nejen že se dostane (na čas) do rovnováhy, ale hned vidí svěřená témata od podlahy… Hlava se mu navíc pěkně prokrví, a to by bylo, aby něco rychle nevymyslel.

Nejen prací živ je projektový manažer, jen odpočinek dělá mistra. Sport byl, je a bude komplementární aktivita k maximálním pracovním výkonům. Myšlenky a nápady pak přicházejí samy a v takovém rozsahu, že je mnohdy těžké unést tíhu jejich hloubky a vážnosti. Mimo jiné, zřetelně pak vystupují z mlhy negativní boční efekty, kterými projekty působí na své okolí.

Equilibrium

Vnímáme tato rizika a v rámci naší činnosti se snažíme minimalizovat negativní vlivy, aby informační a komunikační technologie zůstávaly se svým okolím a zejména pak se svými uživateli v rovnováze.

Jsme nositeli nových témat a námětů, projektových postupů a metod. Nejsme uzavřeni do šablon projektového řízení, které jsou zřetelné z nadnárodních metodik, vysokoškolských skript a jiných odborných publikací. Každý projekt vyžaduje v každé fázi docela jiné a originální postupy.

Tým Equica, a.s. je připraven vám zkrátit cestu rozličnými způsoby, ozvěte se a něco vymyslíme. S námi si zkrátíte cestu…