Uplatňování práv akcionářů

Pokud máte firmu, která vám patří (nebo jste jeden z akcionářů) a zdá se vám, že nejste schopni vašeho ředitele uřídit tak, jak by se vám zdálo potřebné, tak se nad tím můžeme potkat a ukážeme vám, jak na to.

V každém případě je třeba projít vaše dlouhodobé a krátkodobé vize, směrování vaší firmy. A to jak v oblasti věcné, organizační a také finanční. Pokud je akcionářů, tedy majitelů více, pak na to zorganizujeme workshop, nebo sérii workshopů. Obsah dokumentace potom přestrukturujeme tak, aby byl poplatný vašemu pravidelnému, například ročnímu zadání pro ředitele vaší firmy. Jednání s vaším ředitelem můžeme být přítomni.

Audit řízení firmy

Často jsou akcionáři, majitelé „slepí“, nemají k dispozici jednoduchý a přitom aktuální rozklad jak je jejich firma řízena. Nemají dobrý přehled co a jak se ve firmě dělá, je to pro ně „black-box“, který spotřebovává hromadu peněz a na dividendy tak údajně nezbývá. Pokud máte zájem rozkrýt procesy a věcné náklady na řízení vaší firmy, pak se na nás obraťte. Jsme zvyklí pracovat ve smluvně definovaném důvěrném režimu NDA. Pro vaši informaci, jsme prověření od NBÚ na stupeň TAJNÉ i oficiálně.