Hledáme univerzální konzultanty a/nebo projektové manažery s přesahem schopné v daném tématu uřídit i spolupracující subjekty a komunikovat s různými rozhodovacími úrovněmi – od managementu, bezpečnostních ředitelů přes koncové uživatele vč. úředníků až k IT administrátorům. Náš záběr je široký – od popisování a optimalizace procesů, přípravu a řízení projektů, psaní žádostí o dotace z EU a jejich administrace, organizace veřejných zakázek až po poradenství v IT a využívání moderních technologií. IT obecně naší prací prorůstá značně, ale nejsme specialisté na konkrétní technologie – obecně spíše hledáme naplnění funkčních potřeb zákazníků, než abychom jim vnucovali nějaké konkrétní řešení.

Do firmy potřebujeme kolegu, který rozumí aspoň trochu všemu, o čem píšeme výše, ale není to podmínkou – máme místo i pro juniora, kterého zaučíme, naučíme a dáme mu potřebnou praxi. Podstatné je, aby měl chuť se učit, byl inovativní a kreativní s vysokou úrovní sebeřízení a rychlou orientací v nejrůznější problematice.

Důležité pro nás je, aby to byl normální člověk. Člověk, který se bojí promluvit s kolegou nebo zákazníkem a včas říct, že je něco problém nebo že něco neumí, je pro nás nepoužitelný.

Co můžeme případným zájemcům nabídnout? V první řadě jsme lidi – lidští, normální, inteligentní a máme svou práci rádi. Smyslem naší práce je, že k něčemu je, má nějaký výsledek, někam směřuje, někomu pomůže… Alespoň většinou. Rozhodně je to ale práce pestrá, ve které není čas na nudu. V neposlední řadě taky rozumná pracovní doba a to i rozumně flexibilní. A pak samozřejmě standardní benefity jako stravenky, telefon, počítač a týden dovolené navíc. Nebráníme se ale ani volnější spolupráci s kolegou s vlastním IČO na konkrétních projektech.

Datum nástupu: ihned

Pracoviště: Sídlo a kanceláře máme v Praze, ale k zákazníkům jezdíme po celé ČR.

V případě zájmu nám napište.